Idén is lesz nyári képzőtábor! Várjuk a jelentkezéseket!
Napközis tábor 2017!!!
2005.január. 1. után született játékosok jelentkezését várjuk!

Harmadik mérkőzés dönt

Vásárhelyi Kosársuli-Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC 120-84 (28-29, 24-13, 32-19, 36-23)

GYKC: Puszta 9/3, Ruják 10, Kovács S. 11/3, GOMBÁS 21/12, Nárai 13. Cs.: Hegedűs 3/3, Horváth Á. 4, Nagy T. 6/3, Kámán 7/3, Oláh, Zábó. Edző: Csaplár-Nagy Ervin.

Csapatunk 18-17-nél vezetett először, s ezt az előnyt a szakasz végéig megőriztük. A második tíz percben 38-38 után a hazaiak egy 9-0-val megléptek, s a nagyszünetre tíz ponttal elhúztak (52-42). A fordulást követően 59-53-ig volt szoros az eredmény, de a hódmezővásárhelyiek egy újabb nagy rohanással (13-0) jelentős előnyre tettek szert, mely a zárószakasz előtt több mint húszpontos volt (84-61). Az utolsó negyedben csapatunkban az eddig kevesebbet játszók is pályára léptek, de már nem változott a helyzet, a hazai csapat magabiztos győzelemmel kiegyenlítette a párharcot, mely jövő vasárnap dől el a győri harmadik mérkőzésen.