Csak győzelemmel marad esély

Csapatunk csütörtökön 18 órakor a MEAFC együttesét fogadja a rájátszásba. Az első meccsen a negyedik negyed elejéig nálunk volt az előny, a végjátékból azonban a miskolciak jöttek ki jobban. Mivel a párharc az egyik fél második győzelméig tart, így a holnapi győri meccsen csak a győzelemmel marad esélyünk arra, hogy a későbbiekben az 1-4. helyért játszhassunk. Ellenkező esetben marad az 5-8. hely. Ha hazai környezetben negyven percig tudjuk a tempót tartani, akkor meg lehet az egyenlítés.

Csaplár-Nagy Ervin edző: - Sajnálom a pár pontos vereségünket Miskolcon. Kovács Soma hiányát nagyon megérezte a csapat. A kemény palánkról sajnos a labdáink is kifele pördültek. Hazai pályán szeretnénk javítani, bár Soma bokája nem gyógyult meg. Ha a dobásaink pontosabbak lesznek és a védekezésünk marad agresszív, végigbírjuk erővel akkor készülhetünk a harmadik mérkőzésre.