2005.január. 1. után született játékosok jelentkezését várjuk!

Kár volt a végéért

MEAFC-Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC 63-58 (12-21, 19-13, 17-18, 15-6)

GYKC: PUSZTA 18/9, RUJÁK 13/3, Hegedűs 9/6, GOMBÁS 6/6, Nárai 9. Cs.: Baruta, Nagy T. 3. Edző: Csaplár-Nagy Ervin.

Az első percek kiegyenlített küzdelme után a negyed második fele a miénk volt, 10-10 után a hátralévő perceket 11-2-re megnyertük. A második szakaszban is sokáig őriztük a 8-9 pont körüli előnyünket, de a nagyszünetre felhöttek a miskolciak három pontra (31-34).

A fordulást követően előbb egyenlített a MEAFC, de sikerült újítanunk, így megint hattal elléptünk, a zárófelvonás pedig 52-48-as előnyünkről kezdődött. Viszont rémálomszerűen folytatódott, a hazai gárda 12-1-es sorozatával átvette a vezetést. Az utolsó két perc előtt 62-58 volt az állás, de már csak egy pont született, ami azt jelentette, hogy vereséggel kezdtük a rájátszást. Jövő csütörtökön hazai környezetben javíthatunk.