Idén is lesz nyári képzőtábor! Várjuk a jelentkezéseket!
Napközis tábor 2017!!!
2005.január. 1. után született játékosok jelentkezését várjuk!

Megvan a harmadik hely

Agrofeed-Széchenyi-egyetem-Győri KC-SMAFC-NYME 89-68 (25-20, 12-19, 32-14, 20-15)

Győr, 100 néző. V.: dr. Magyari, Esztergályos, Benedek.

GYKC: Puszta 3, RUJÁK 24/12, KOVÁCS S. 17/3, Gombás 4, NÁRAI 17. Cs.: Hegedűs 10/3, Baruta 7/3, Horváth Á. 6/6, Kámán, Nagy T., Zábó 1, Oláh. Edő: Csaplár-Nagy Ervin.

Jól kezdett a csapatunk, hamar ellépett 8 ponttal (16-8), de aztán nem tudta növelni előnyét, sőt, a második szakasz közepén átvette a vezetést a SMAFC (30-33), s a nagyszünetben is a fiatal soproni gárdánál volt az előny. A harmadik tíz perc elején sikerült újra átvenni a vezetést, a szakasz második felében pedig egy 20-7-es rohanással jelentős lett a különbség (69-53). A zárófelvonásban így már csak a különbség volt kérdéses, ami aztán húsz pont fölé nőtt. Ezzel a győzelemmel a csapat bebiztosította harmadik helyét az alapszakaszban.

Csaplár-Nagy Ervin: - A mérkőzés elején nagy lendülettel kezdtünk, de gyorsan visszakapaszkodott a soproni csapat. Sajnos az első félidő nem a miénk volt. A harmadik negyedben azonban robbantottak a fiúk és az agresszív védekezésből gyors támadásokat tudtunk vezetni, így egyre nagyobb lett a különbség és hoztuk a mérkőzést, ami a biztos harmadik helyet jelenti az alapszakaszban. Gratulálok a csapatnak!