Legyőznénk a megyei riválist

Az alapszakasz utolsó hazai meccsén csapatunk pénteken 19 órakor az egyetemi csarnokban a SMAFC-NYME gárdáját fogadja. A mérkőzés előtt mi a 3., ellenfelünk a 11. helyen áll, ugyanakkor nem lesz könnyű dolgunk, mert a soproni egyetemisták a Hepp-kupában már törtek borsot az orrunk alá, miután hosszabbításban 88–84-re alulmaradtunk velük szemben, emellett pedig az őszi bajnokin Sopronban csak hat ponttal tudtunk győzni (69–75).

Csaplár-Nagy Ervin így várja a mérkőzést: – A SMAFC elleni meccsre a héten teljes kerettel tudtunk készülni. A győzelmi lendületünket megtartva, magabiztosan szeretnénk irányítani a mérkőzést. Az utolsó hazai alapszakasz mérkőzést megnyerve bebiztosíthatjuk pozíciónkat a tabellán.

A siker ugyanis azt jelentené, hogy az alapszakasz harmadik helye már biztossá válna.