GYKC Lovagok-Soproni Sportiskolás Farkasok 69-18 (26-0, 15-12, 12-2, 16-4)

Lovagok: Halbritter M. 3, Domján L. 7, Barta P. 9, Nemes A. 10, Deák B. 4, Ress D. 18, Bugovics Á. 10, Kiss-Mihály A. 8.

Hunyadis Darazsak-GYKC Lovagok 31-27 (3-6, 11-7, 11-2, 6-12)

GYKC: Halbritter M. 2, Domján L. 4, Barta P. 6, Nemes A. 5, Ress D. 8, Bugovics Á. 2, Kiss-Mihály A., Deák B.

Palásti Viktor edző: - Az első mérkőzést összeszedetten kezdtük, aminek hamar megvolt az eredménye. Jó százalékban használtuk ki a helyzeteinket, tudtunk élni a magassági fölényünkkel. Jó iramú első meccs után a másodikat lassabban kezdtük. A kevés pihenő kihatással volt a játékunkra is, többet hibáztunk és kevésbé voltunk hatékonyak a palánk alatt, ami döntő jelentőségű volt a végeredményt tekintve. Jól küzdöttünk, de a második mérkőzés végére elfogyott az erő.

7. forduló

GYKC Lovagok-Nádor Tigrisek 38-41 (6-14, 15-12, 9-6, 8-9)

Lovagok: Máró Á. 1 Korcsek A. 8 Fűzy M. 12 Domján L. 1 Barta P. 5 Nemes A. 2  Bugovics Á. 3 Ress D. 6 Halbritter M. Kiss-Mihály A.

Hunyadis Darazsak-GYKC Lovagok 31-46 (6-18, 11-13, 9-9, 5-6)

Lovagok: Korcsek A. 8 Fűzy M. 15 Ress D. 11 Barta P. 5 Nemes A. 4 Bugovics Á. 1 Domján L. 2 Máró Á. Halbritter M. Kiss-Mihály A.

Palásti Viktor edző: - Két jó iramú mérkőzést játszottunk. Az első meccsen végig szoros volt az állás, a kihagyott ziccerek a végén nagyon hiányoztak. A lányok kevesebbet hibáztak a végjátékban, ez el is döntötte a mérkőzést. A második mérkőzésen kevesebb technikai hibánk volt, így már az elején sikerült nagyobb előnyre szert tenni, amit a meccs végéig meg tudtunk őrizni. Elégedett voltam a csapattal. Gratulálok a fiúknak.

6. forduló

GYKC Lovagok - GYKC Vizslák 33-37 (7-13; 16-10; 4-6; 6-8)

Lovagok: Korcsek A. 4, Fűzy M. 15, Domján L. 3, Ress D. 11, Halbritter M., Barta P.

Gárdonyi Darazsak - GYKC Lovagok 15-56 (2-14; 7-21; 2-11; 4-10)

Lovagok: Korcsek A. 9,Fűzy M. 28, Domján L. 2, Barta P. 7, Halbritter M. 6, Ress D. 4

Palásti Viktor edző: - A hétvégén két jó mérkőzést játszottunk. Az első meccsen az utolsó pillanatig kiélezett volt a játék. Az ellenfélnek hosszabb volt a padja, ami a végén sokat számított, frissebbek voltak nálunk. A legvégén mi hibáztunk többet, amit ki is használt az ellenfelünk.

A második mérkőzésen ugyanazt folytattuk, amit az elsőn elkezdtük. Szoros, egész pályás védekezés volt végig, amikből labdaszerzés után próbáltunk minél több könnyű kosarat szerezni, javarészt sikerrel. Külön gratulálok Ress Dominiknak, aki extrát játszott védekezésben és Fűzy Máténak, aki ezen a hétvégén is a csapat egyik húzó embere volt.

5.Forduló

GYKC Lovagok - GYKC Kenguruk 36 - 39 (2-6; 16 - 11 ; 6 -18 ; 12-4)

Lovagok: Korcsek A. 4 Máró Á. 2 Fűzy M. 16 Barta P. 14 Deák B. Halbritter M. Bugovics Á. Linnert Á.

Feketés Darazsak - GYKC Lovagok 8 - 50 (2-10 ; 4 - 20 ; 0-14; 2-6)

Lovagok: Korcsek A. 4 Fűzy M. 18 Barta P. 21 Bugovics Á. 1 Deák B. 2 Halbritter M. 4 Máró Á. Linnert Á.

Palásti Viktor edző: - A hétvégén két győri csapat ellen játszottunk változó sikerrel. Az első mérkőzésen fej-fej mellett volt a két csapat egészen a harmadik negyedig ahol az ellenfélnél játszó Gálos Zsombit nem tudtuk megállítani. Elhúztak a vendégek 10 ponttal az utolsó negyed kezdetére, ahol ugyan sikerült eggyel magasabb fokozatba kapcsolni a fiúknak, de ez későinek bizonyult, így már csak egy tisztes helytállásra futotta, csak megszorítani tudtuk ellenfelünket. A második mérkőzésen jól működött az egész pályás védekezés, sok labdát szereztünk belőle, amiket kosarakra tudtunk váltani. Barta Patrik és Fűzy Máté extrát játszott a hétvégén, nekik külön dicséret jár.

4.Forduló

GYKC Lovagok - Soproni Sportiskolás Zsiráfok 37 - 75  (9-19, 9-21, 8-10, 11-25)

Lovagok: Domján L. 14 Fűzy M. 9 Nemes A. 7 Korcsek A. 4 Deák B. 3 Ress D. Bugovics Á. Máró Á.

Szorgos Darazsak - GYKC Lovagok 52 - 30 (14-2, 13 - 11, 12-7, 12-10)

Lovagok: Korcsek A. 12 Máró Á. 1 Ress D. 1 Bugovics Á. 1 Fűzy M. 6 Deák B. 1 Domján L. 5 Nemes A. 3

Palásti Viktor edző: - A hétvégén Sopronba látogattunk, ahol két ügyes, jó csapat ellen játszottunk. A vírusos betegségek hozzánk is eljutottak, így néhány alapemberre nem számíthattam ezen a hétvégén. Viszont akik beugrottak a helyükre többet tudtak játszani és ezzel javarészt élni is tudtak. Az első mérkőzésen sok volt a pontatlanság, amit a második mérkőzésre már sikerült elhagynunk. Fizikálisan fel tudtuk venni a versenyt ellenfeleinkkel az esetek többségében de a végére elfáradtunk. Ami pozitív, hogy voltak jó egyéni teljesítmények és magas intenzitású mérkőzéseket tudtunk játszani.

3.Forduló

GYKC Lovagok-Soproni Sportiskolás Zsiráfok 37-75 (9-19, 8+1-14+7, 8-10, 11-25)

Lovagok: Domján L. 14, Fűzy M. 9, Nemes A. 7, Korcsek A. 4, Deák B. 3, Ress D., Bugovics Á., Máró Á.

Szorgos Darazsak-GYKC Lovagok 52-30 (14-2, 8+5-4+7, 12-7, 12-10)

Lovagok: Korcsek A. 12, Máró Á. 1, Ress D. 1, Bugovics Á. 1, Fűzy M. 6, Deák B. 1, Domján L. 5, Nemes A. 3.

Palásti Viktor edző: - Ezen a hétvégén nem volt meg a tíz gyerek, így hivatalosan mindkét mérkőzést 2-0-ra elveszítettük, de azért két ügyes, jó csapat ellen játszottunk. A vírusos betegségek miatt néhány alapemberre nem számíthattam, viszont akik beugrottak a helyükre, többet tudtak játszani és ezzel javarészt élni is tudtak. Az első mérkőzésen sok volt a pontatlanság, amit a második mérkőzésre már sikerült elhagynunk. Fizikálisan fel tudtuk venni a versenyt ellenfeleinkkel az esetek többségében, de a végére elfáradtunk. Ami pozitív, hogy voltak jó egyéni teljesítmények és magas intenzitású mérkőzéseket tudtunk j átszani.

Elégedett az edző

Győri KC Lovagok–Feketés Darazsak 39–5 (16–0, 1–0, 8–3, 12–2, 2–0)

GYKC: Fűzy Máté 11, Korcsek András 4, Máró Ádám 2, Bugovics Ábel 1, Barta Patrik 1, Nemes Attila 5, Deák Boldizsár, Ress Dominik 11, Domján László 1, Miletics Márton 1, Linnert Ádám 2.

Győri KC Lovagok–OSE Oroszlánfókák 10–44 (4–12, 2–10, 2–5, 2–4, 0–13)

GYKC: Fűzy Máté 4, Korcsek András 2, Máró Ádám, Bugovics Ábel, Barta Patrik, Nemes Attila 2, Deák Boldizsár, Ress Dominik 1, Domján László, Miletics Márton, Linnert Ádám 1.

Bakó László edző: – A kis késés sem zavarta meg a fiúkat, akik gyors kosarakkal jelezték, hogy sokat fejlődtek október óta és nyerni akarnak. A szünetben remekül dobtuk a büntetőket, csak néhányan hibáztak. Már többen is szép kosarakat szereztek, saját emberüket fogták és két kézzel próbálták megszerezni a labdát. A rövid szünet csak arra volt elég, hogy megtöltsük a palackokat és néhány falat is lecsússzon. A következő mérkőzés már más sebességgel indult, ami nagyon meglepett bennünket. A frissen, harcosan kezdő Oroszlánfókák nem engedték, hogy eljussunk a gyűrűig. A kosárra dobásnál nem volt szerencsénk se a szünetben, sem pedig a második félidőben. Szívósan küzdöttünk és a harmadik negyed már szoros eredményt hozott, de összességében jobb csapattól kaptunk ki. Gratulálok a Lovagoknak, mert nagyszerűen teljesítettek mindkét mérkőzésen.

Egy sima, egy szoros

GYKC Lovagok-GYKC Hangyák 16-39 (1-19, 4+4 - 6+5, 1-8, 6-1)

GYKC Vizslák-GYKC Lovagok 24-18 (4-3, 6+4 - 1+0, 6-0, 4-14)

Palásti Viktor edző: - A hétvége folyamán két másik győri csapattal játszottunk. Az első mérkőzéseink voltak a szezonban, ez a játékunkon is meglátszott inkább lelkesek voltunk, mint hatékonyak, még szokták egymást a gyerekek. Az első mérkőzésen egy nagyon jó képességű csapattal szemben maradtunk alul. A másodikon egy küzdelmes, szoros mérkőzésen majdnem sikerült nyerni. Voltak szép megmozdulások, bízom benne, hogy egyre több ilyen lesz. Gratulálok a másik két csapatnak!