2005.január. 1. után született játékosok jelentkezését várjuk!

Vereség Baján

Baja-Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC 83-72 (15-15, 20-20, 21-19, 27-18)

GYKC: PUSZTA 17/6, Ruják 12, KOVÁCS S. 19/6, Gombás 2, Nárai 10. Cs.: Horváth Á. 6/3, Hegedűs 6/6. Edző: Csaplár-Nagy Ervin.

Az első három negyedben végig fej fej mellett haladt a két csapat, egyszer mi léptünk el hat ponttal (17-23), egyszer a hazaiak nyolccal (50-42), de amúgy két-három pont volt általában a két csapat között, s hol az egyik, hol a másik fél vezetett. A negyedik szakaszban viszont az első percekben elszállt a győzelem esélye. A harmadik szakasz legvégén 54-54-nél szerzett bajai kosár az utolsó felvonás elején egy 19-2-es hazai rohanást vezetett fel. Innentől kezdve nem volt visszaút, erőnkből csak annyira futotta, hogy olykor-olykor tíz ponton belülre kerüljünk, de a Baja győzelmét már nem tudtuk kétségessé tenni.