Idén is lesz nyári képzőtábor! Várjuk a jelentkezéseket!
Napközis tábor 2017!!!
2005.január. 1. után született játékosok jelentkezését várjuk!

Fontos győzelem

MTK Törökbálint-Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC 79-83 (20-15, 20-24, 13-24, 26-20)

GYKC: RUJÁK 20, Hegedűs 5, KOVÁCS S. 20/6, Gombás 8/6, NÁRAI 15/3. Cs.: BARUTA 15/15, Horváth Á., Kovács B. Edző: Csaplár-Nagy Ervin.

Kiegyenlített első percek után sikerült hat ponttal ellépniük a hazaiaknak (14-8), s ez a különbség nagyjából meg is maradt a szakasz végére. A második tíz percben már 38-23-ra is vezetett az MTK, de sikerült innen visszajönnünk egy 2-16-os rohanással (40-39).

A második félidőben sokáig váltott vezetéssel teltek a percek, majd 58-50-re mi húztunk el. A zárófelvonás 63-53-as vezetésünkről indult. Ebben még tovább nőtt a különbség (64-81), de innen 15-0-ás szakasszal felzárkózott az MTK (79-81), de a végjátékban már nem engedtük ki az előnyt a kezünkből.

Csaplár-Nagy Ervin: - Hatalmas gratuláció a csapatnak. Az öltözőben elhangzottakat megvalósítottuk a pályán. Büszke vagyok a fiúkra, hogy megint mindent csapatként tudtunk megcsinálni. Baruta bedobta a bombáit, ezzel sokkolta az ellenfelet. Ruják jó kettő kettő elleni játéka, valamint Hegedüs jó védekezése mind-mind fontos része volt a győzelemnek. Az utolsó negyedben, bár nem sikerült nagyon pontot dobni, de az utolsó pillanatokban összeszedett lepattanókkal behúztuk a győzelmet. A pénteki TF elleni hazai mérkőzésre szükség van a szurkolásra, várunk minden kosárlabda barátot. Hajrá Győr!