Idén is lesz nyári képzőtábor! Várjuk a jelentkezéseket!
Napközis tábor 2017!!!
2005.január. 1. után született játékosok jelentkezését várjuk!

Vereség a rajton

OSE Lions-Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC 93-70 (23-25, 18-15, 28-14, 24-16)

GYKC: Puszta 20/6, Ruják 3/3, Kovács S. 9/6, Gombás 10/6, Nárai 12/3. Cs.: Hegedűs G. 5/3, Kovács B. 11/9, Horváth Á. Edző: Csaplár-Nagy Ervin.

A hazaik 8-1-gyel kezdtek, de egy 11-0-val fordítottunk. Innen kiegyenlített lett a találkozó, váltott vezetéssel csordogáltak a percek. A félidő hajrája 36-29-es oroszlányi vezetéssel kezdődött, a nagyszünetre viszont csak egy pont volt a hátrányunk (41-40).

A második félidőben 49-48 után hamar tíz pontra nőtt a hazai előny, s ez mintha megtörte volna csapatunkat. A zárófelvonás előtt 69-54-re mentek az oroszlányiak, a fordulat ezután sem jött, a vége 23 pontos vereség lett. Kár a harmadik és a negyedik negyedért.

Csaplár-Nagy Ervin így értékeli az oroszlányi meccset: - Az első fordulóban csarnokavató mérkőzésre utaztunk az Oroszlány csapatához, melynél a döntő az elvárás. Lendületes játékukat az első játékrészben keményen álltuk, sőt, extra ellentámadásokkal vissza is vertük. Jó csapatmunka, pontos dobások jellemezte a csapatunkat. A félidőben egypontos hátrányban mentünk az öltözőbe. A harmadik negyedben még gyorsabb és agresszívabb Oroszlány jött ki a pályára, ami kizökkentett bennünket a ritmusunkból és sorra jöttek az olyan hibák, amelyeket gyerekkorban már tudni kellene elkerülni. Lepattanó hiánya, pontatlan zárások, passzok, kapkodó önfejű játék. Sajnos ezzel felőröltük magunkat. Összességében egy extra első félidő után kavarodott játékot mutattunk a második részben. A héten lesz mit gyakorolni, pénteken várjuk a következő mérkőzést.