Idén is lesz nyári képzőtábor! Várjuk a jelentkezéseket!
Napközis tábor 2017!!!
2005.január. 1. után született játékosok jelentkezését várjuk!

Fájó vereség

Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC-HOYA Pannon Egyetem Veszprém 70-76 (16-15, 21-21, 12-22, 21-18)

Győr, 150 néző. V.: Bognár, Horváth A., Benedek.

GYKC: PUSZTA 15/3, RUJÁK 20/9, Kovács S. 1, GOMBÁS 12/6, Nárai 16/3. Cs.: Kovács B. 3/3, Baruta 3/3, Hegedűs G. Edző: Csaplár-Nagy Ervin.

Jól kezdtük a rangadót, 6-2-re, majd 14-5-re vezettünk, a negyed második felében viszont már csak egy kosarat dobtunk - Nárai közelijével 16-9 volt a javunkra -, a Veszprém pedig egy pontra felzárkózott. A második tíz percben jobbára mi vezettünk 1-4 ponttal, de a szünet előtt nem sokkal fordított a Veszprém (31-32), a pihenőre viszont mi vonulhattunk minimális előnnyel.

A fordulást követően átvette az irányítást a vendéggárda, s végig náluk volt az előny. A szakasz hajrájában nőtt meg igazán a különbség, mikor 49-51 után egy 7-0-ás rohanást mutatott be a veszprémi alakulat. A záróetapban állandósult a tíz pont körüli vendégelőny, a hajrában Ruják triplája, Puszta közelije halvány reménysugarat jelentett (68-73), de a fordításra már nem volt sem idő, sem valós esély.

Csaplár-Nagy Ervin: - Jó lendülettel kezdtük a mérkőzést. Külső dobásainkkal kicsit megléptünk a veszprémiektől. A sok kosár alatt kapott találatokkal mindig feljöttek a vendégek. A lepattanó harcot sem tudtuk megnyerni. Zónavédekezésünk átjáró ház volt. Puszta, Gombás és Ruják jó játéka kevés volt a győzelemhez.