Idén is lesz nyári képzőtábor! Várjuk a jelentkezéseket!
Napközis tábor 2017!!!
2005.január. 1. után született játékosok jelentkezését várjuk!

Fontos győzelem

SMAFC-NYME-Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC 69-75 (26-24, 17-18, 16-18, 10-15)

GYKC: PUSZTA 18/6, Ruják 14, KOVÁCS S. 12, Gombás 7, NÁRAI 19. Cs.: Kovács B. 5, Baruta. Edző: Csaplár-Nagy Ervin.

Az első negyedben végig fej fej mellett haladt a két csapat, majd a második tíz percben megképtek a hazaiak (43-35), de egy 7-0-ás rohammal egy pontra felzárkóztunk a nagyszünetre. A fordulást követően a vezetést is átvettük (43-46), s megint egymás mellett haladt a két gárda. A zárófelvonásban hét ponttal is vezettünk (62-69), s innen nem adtuk ki a kezdeményezést a kezünkből. A hazaiak 69-71-re feljöttek, két kosárral azonban eldöntöttük a meccset.
Győzelemmel zártuk az évet, szép volt, fiúk!

Csaplár-Nagy Ervin értékelése: - A legnagyobb gratuláció jár a csapatnak. A mérkőzés elején megint a védekezéssel volt problémánk, de a második negyed végére összeállt. Nárai remek labdaszerzéseivel feljöttünk egy pontra a felidő végére. A második felidőben bebizonyitották a fiúk, hogy csapatként tudunk dolgozni és csak így tudunk nyerni. Puszta Dávid betegségből kilábalva remek játékkal rukkolt elő. Gombás Gábor hatalmas szíve most is a pályán volt. Mindig fel tudja tüzelni a csapatot.
Ezzel a hatalmas győzelemmel boldog, békés karácsonyt kívánunk minden szurkolónknak és kosárlabda barátnak.