Nem mi jöttünk ki jól a "hullámzásból"

Agrofeed-SZE-Győri KC-KTE 89-91 (21-22, 22-22, 30-26, 16-21)

Pápa, 100 néző. V.: Tóth K., Kapusi.

GYKC: Geiger 5, Horváth G., GÁLL 15/9, RÁTVAY T. 22/3, RÁTVAY B. 13. Cs.: CSABA 26/3, Kámán, Földesi, Papp 4, Domsitz 4. Edző: Kozma Tamás.

Az alapszakasz számunkra utolsó találkozójának első negyede hullámzó játékot hozott, hol egyik, hol másik csapat vezetett. A második tíz percben a vendégek elléptek (29-37), de a félidőre sikerült felzárkózni, csak egy ponttal vezetett a KTE. A fordulást követően átvettük a vezetést (53-48), de aztán megint a kecskeméti fiatalokon volt a sor (55-58). A szakasz hajrájában fej fej mellett haladtak a csapatok, a zárófelvonás előtt, ha kevéssel is, de mi voltunk előbbre (73-70). Az utolsó tíz percben is felváltva vezettek a csapatok, a végjátékban a KTE átvette a vezetést, melyet már nem engedett ki a kezéből.

Kozma Tamás: - Sajnos egyik irányítónk sem tudta megragadni a lehetőséget. Ott pedig egy klasszisz irányítóteljesítmény eldöntötte a meccs végét.