Kár a pár perc kihagyásért

Óbudai Kaszások-Agrofeed-SZE-Győri KC 94-85 (25-21, 29-17, 19-21, 21-26)

Budapest, 100 néző. V.: Gelencsér, Maár, Reisz.

GYKC: Geiger 4, GÁLL 14/6, RÁTVAY T. 20, RÁTVAY B. 22, Domsitz. Cs.: Csaba 4, Földesi 8/6, HORVÁTH G. 9/3, Papp B. 4. Edző: Kozma Tamás.

Szoros első negyed után a másodikban 25-24 után 50-30-ra elléptek a hazaiak. A folytatásban nagyot küzdve fokozatosan zárkóztunk fel, de az Óbuda rendre visszaverte azokat a rohamokat, mely még közelebb hozhatott volna bennünket az ellenfélhez. A második szakaszban a néhány perc kihagyás végül végzetesnek bizonyult, ennek ellenére emelt fővel jöhetünk le a pályáról. Jól játszottunk, s mindent megtettünk a jó eredményért.

Kozma Tamás: - Összességében jól játszottunk, a második negyedben volt egy ötperces rövidzárlatunk, ami után futnunk kellett az eredmény után. A hazai csapat meg van olyan erős, hogy ezt megakadályozza. Pozitív vagyok, mert a vereség ellenére a korábbi, szebbik arcunkat mutattuk.