Nem jött össze a hatodik

Agrofeed-SZE-Győri KC-Eger 84-94 (21-30, 22-14, 26-19, 15-31)

Győr, 100 néző. V.: Horváth A., Tóth K., Benedek.

GYKC: Geiger 9/3, RÁTVAY T. 20/3, Gáll 8/6, RÁTVAY B. 19, Domsitz. Cs.: Földesi 4, CSABA 8, Horváth G. 9/3, Nagy T. 3, Papp 4. Edző: Kozma Tamás.

Hullámzó volt a mérkőzés, a vendég egriek többször is megléptek (10-17, 21-30), de a nagyszüntre egy pontra felzárkóztunk. A harmadik negyedben megint megugrottak a vendégek (43-50), de sikerült fordítanunk (69-63), s úgy tűnt, meglehet zsinórban a hatodik sikerünk. Az Eger azonban a triplákkal ismét átvette az irányítást, s a végén már nem engedte ki a győzelmet a kezéből.

Kozma Tamás: - Nagyon fegyelmezett csapat ellen kétszer vissza tudtunk jönni a meccsbe, harmadszorra azonban nem sikerült. Nagyon sajnálom, mert egy újabb sikerrel stabilizálhattuk volna a helyünket a dobogón.