Nem csak rajtunk múlt...

TF-Budapest-Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC 84-75 (16-18, 25-15, 22-24, 21-18)

Budapest, 200 néző. V.: Csabai-Kaskötő, Nagy V., dr. Szakáll.

GYKC: Puszta 9/3, GÁLL 17/3, Csaba 4, Geiger 4, GOMBÁS 13/6. Cs.: NAGY T. 10/6, Ruják 13, Domsitz, Horváth Á. 5. Edző: Bukics Zsolt.

Jól kezdtünk, de 16-9-es előnyünknél megakadt a támadójátékunk, így a negyed végére két pontra feljöttek a hazaiak. A folytatásban a TF előbb átvette a vezetést (19-18), majd el is húzott, a nagyszünetben nyolc pont volt oda (41-33). A második félidőben sokáig nem változott a játék képe, sőt, pár ponttal még “meg is fejelte” előnyér a hazai gárda (50-39). Innen a zárófelvonásra viszont hat pontra felzárkóztunk (63-57). Sajnos ennél közelebb nem tudtunk kerülni a negyedik negyedben sem, így továbbra sem nyertünk még idén idegenben.

Bukics Zsolt: - Csapatom jól küzdött, de hogy nem sikerült még jobban megközelíteni ellenfelünket, az nem csak rajtunk múlt... Most bő két hetünk van felkészülni a következő mérkőzésre, amit hazai környezetben vívunk. Ott szeretnénk javítani.