Fájó vereség

Vásárhelyi Kosársuli-Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC 86-74 (17-23, 23-13, 22-21, 24-17)

Hódmezővásárhely, NB I/B-s mérkőzés. V.: Menyhárt, Vadász, Borgula.

GYKC: Puszta 16, Ruják 10, Gáll 8/6, Gombás 10/6, Horváth Á. 5. Cs.: CSABA 19/6, Geiger 4, Nagy T., Domsitz 2, Kámán,  Edző: Bukics Zsolt.

Az első negyedben a rosszabb kezdés után összekaptuk magunkat, s a szakasz végén már nálunk volt az előny. A második tíz percben folyamatosan jöttek fel a hazaiak, s a nagyszünetben már ők vezettek. A második félidőben is tartottuk a lépést a hazaiakkal, bár már tizenkettővel is ment a Vásárhely, de a zárószakasz előtt, majd a hajrára is sikerült öt pontra megközelítenünk a hazai együttest, végül a rossz büntetőzés, valamint a végjátékbeli hibák miatt továbbra is várnunk kell az első idegenbeli győzelmünkre.

Bukics Zsolt: - Sajnos nem sikerült megközelítenünk azt a játékot, amit Oroszlányban mutattunk. A gyengébb támadójátékunk kevés volt az üdvösséghez. Kár ezért a vereségért, nagyon sajnálom, mert lehetett volna keresnivalónk.