U12 Oroszlánok

Gyermek Bajnokság 4. Régió Alsóház 1. forduló
2020.02.09. Sopron

Győri KC Oroszlánok – Soproni Darazsak Akadémia\B 50-47 (6-4,18-20,13-4,8-17,5-2)

Tóth A. 17, Kovács Á. 10, Szabó D. 5, Veszprémi Á. 4, Zágoni Zs. 4, Münnich G. 4, Török P. 2, Soós P. 2, Tallér P. 2, Ördög D.

Gáll Dominik: Egy nagyon kemény, hajtós mérkőzést játszottunk a Soproni Darazsak Akadémia/B csapata ellen ahol nem a támadás, hanem a védekezés dominált. Végig kiélezett küzdelem volt. Nagyon jó volt látni, hogy a srácok ilyen keményen védekeztek, többször volt rá példa, hogy az ellenfél nem tudta időben át hozni félpályán a labdát vagy lejárt a támadó idejük. Sajnos ezen a mérkőzésen is voltak hiányzóink, ezért nem volt egy csere lehetőségünk se, de ennek ellenére diadalmaskodni tudtunk egy hosszabbításos mérkőzésen. Büszke vagyok a csapatomra, ez igazi csapatmunka volt!

SMAFC Nagycenki Gepárdok – Győri KC Oroszlánok 74-68 (21-21,20-17,22-16,11-14)

Tóth A. 11, Kovács Á. 6, Szabó D. 8, Veszprémi Á. 9, Zágoni Zs. 18, Münnich G. , Török P. 4, Soós P. 4, Tallér P. 1, Ördög D. 7

Gáll Dominik: Sajnos a második mérkőzésre teljesen elfogytunk testbe és fejbe egyaránt. Rengeteg hibával játszottunk. Meg merem kockáztatni ennyire dekoncentráltan még idén nem játszottunk, sok ki nem kényszerített hibát vétettünk, rengeteg eladott labdák volt, kihagyott üres ziccerünk és temérdek második/harmadik szándékból kapott kosarunk. Ennek ellenére is végig meccsben voltunk, kis szerencsével még a győzelmet is megszerezhettük volna. Összességében elégedett vagyok a srácokkal, megyünk tovább és tanulunk, fejlődünk tovább. Hajrá Oroszlánok!